Дитячий кабінет

Дитячий кабінет

Стоматологічні послуги для дітей різної вікової категорії - один з головних напрямків, чим займається наша клініка. Саме від першого знайомства залежить те, як буде дитина в подальшому реагувати на стоматологічні процедури.

Записатися
Дитячий кабінет
Дитячий кабінет Дитячий кабінет Дитячий кабінет Дитячий кабінет

Особливості

Дитячі лікарі «SMAGA dental clinic» допоможуть підготувати малюка до першого візиту, зацікавлять і відвернуть його під час процедури, а також розкажуть батькам, як привчити дитину систематично відвідувати стоматолога.

Кожен з лікарів намагається знайти персональний підхід до дитини будь-якого віку, приділити йому особливу увагу, стати для нього другом і розвіяти міф про «Страшного лікаря у білому халаті».

Оформлення

Ми створили справжній казковий світ у дитячому кабінеті: в ньому живуть веселі звірята, різнокольорові пташки та добра зубна фея. Ми прагнемо, щоб дітки, які відвідали нашу клініку, згадували цей візит, як неймовірну подію. Малюки люблять приходити в нашу клініку.

Записатися
Фея

Враження

Ми створили максимально комфортні умови для лікування наших найменших пацієнтів. Ні один з дітей не залишиться без подарунка за сміливість та відвагу. Чудові іграшкові звірята стануть справжніми друзями для Вашого малюка.

Тому наші крихти-пацієнти йдуть без сліз і повертаються без краплі страху! Вашій дитині у нас сподобається!

Дитячий кабінет

Залишились запитання?

Напишіть нам повідомлення, та ми із радістю відповімо вам